26.11.08

Augiášův chlév

Technologie likvidace celých národů odpovídala ruským zvykům a podmínkám. Přestěhovali je do oblastí, kde většina pomřela, nebo vyvolali hladomor - bylo to efektivnější než německé plynové komory a spalovací pece.V československých poměrech po válce nešlo budování nejlepšího ze světových řádů tak jednoduše a přímočaře. Přesto na rukách budovatelů lepších zítřků zůstalo dost krve a mnoho špíny. Dokonale zlikvidovali intelektuální a morální elitu země. Nahradili ji hlupáci a snaživci bez zábran. Z Československa udělali věrného vazala Východní říše.

Cely prispevek Zde

2 komentáře:

 1. Anonymní13:41

  " Dokonale zlikvidovali intelektuální a morální elitu země. Nahradili ji hlupáci a snaživci bez zábran. Z Československa udělali věrného vazala Východní říše", no a nynější hradní pán se snaží seč může, aby to tak i zůstalo. Ale - stala se věc neuvěřitelná - jeho ODS se postavila na "zadní" a přestala jej poslouchat, no a tak se papá "naštval" a rozešel se s těmi neposlušnými a nyní se hotoví založit "jinou" stranu, která bude zřejmě proti všem kromě bolševického ruska..

  OdpovědětVymazat
 2. Anonymní13:46

  napsal jste, :Lesní vůně nepřeřvala základní smrad.Žádný lidumil a obhájce nevinných a hodných agentů mne nepřesvědčí."..

  Bylo a je to strašný a obávám se, že už to nikomu ani nevadí.To je bohužel,ten 40 letý vliv komunistů, kteří převrátili mravní hodnoty a proto je tady tak obrovský duchovní úpadek, ale nikdo už to snad ani nevnímá, či si to nepřipouští..Vždyť, nyní to jednání prezidenta, který "podrazil nohy" předsedovi vlády a většina lidí to nevnímala jako něco nepatřičného, považují to za něco zcela samozřejmého, co se v politice běžně děje..slova jako čest, morálka, úcta - to snad už nikdo ani nevnímá jako živá slova, která se běžně používají..

  OdpovědětVymazat